PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ne_n_ad  |   |  29.07.2020. 13:39

Hvala ma informacijama u vezi letnje ski staze.
Zamolio bih ako neko ima iskustva da je prethodnih dana istu koristio za skijanje i iznajmljivao opremu, da podeli svoje utiske sa nama.
I dozvolite jednu licnu opservaciju: stvarno sramota sta se gore nacickalo od gradjevina i na sta to lici. Pa Kopaonik i citav taj prostor je toliko mali i nema ni 2000m nadm. visine, a ono citav grad.
Pa unistice mikroklimu i nece tu za koju godinu biti skijanja. Jesu lepe uspomene od pre 30 i kusur godina sa Kopa i jeste neuporedivo to bilo siromasnije , ali ovo je sad potpuna krajnost. Pa nije to gore pustinja da se prave Sangaji, Dubaiji i Abu Dabiji od Kopaonika. Jos samo fali hotel-kazino i luna park.

2+3 = (malim slovima)