PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zvezdarac  |   |  16.06.2020. 18:00

Na kameri koja gleda odozgo sa vrha Krčmara vide se rovovi pored vetro-ograde. Ne sećam se da li ih je bilo zimus.
Da li se to sprema sistem za osnežavanje za novi deo staze?
Bio bi red jer ako bude onako kao prošle zime, načekaćemo se da se otvori taj krak Krčmara.

2+3 = (malim slovima)