PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola654321  |   |  19.03.2020. 14:50

A bifeima krsenje zakona live. Ako pogledate za stolom sedi cetvoro sa razmakom manjim od 2m, a za susednim stolom osoba koji ni od tih cetvoro nije odmaknuta 2m. Nije da to meni licno smeta, ali ako se drugi pridrzavaju, trebalo bi i oni. Inace, epicentar zaraze u Austriji i okolini je skijaliste Išgl , gde je zaraza krenula iz jednog ski bifea. Sada je zbog toga ceo Tirol u karantinu.

2+3 = (malim slovima)