PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  15.03.2020. 17:54

Veceras u 20h je zasedanje vlade Srbije tj krizni stab. Moguce je da se od sutra uvede vanredno stanje u zemlji. Tako da se moze ocekivati svasta sto se tice daljeg rada Skijalista.

2+3 = (malim slovima)