PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bex  |   |  12.03.2020. 13:10

Prica se ovde na kopu, da u gradu vec ima jedan slučaj virusa - nadam se da su glasine. Danas mnogo toplo, staze totalno raskvasene. Vise ljudi u kaficima nego na stazi

2+3 = (malim slovima)