PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Almir  |   |  01.03.2020. 23:38

Danas odlično skijanje skoro do 11h.
Staze odlicne, na nekim delovima(gornji) duboke ima dosta leda, i nije lepo za skijanje.
Takodje i za Krcmar isto vazi, zbog jakog vetra koji nosi sneg sa staze.
Guzve ogromne , vec od samog pocetka.
Zanima me , da li ce biti snizenja na ski karte, jer je vec mart .

2+3 = (malim slovima)