PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  27.02.2020. 12:43

@Baza: kada krenes od Granda ulicom prema Vila Nikola (ulica Ive Andrića), sa desne strane je obelezen parking (dozvoljeno) a sa leve strane je trotoar i tu dozvoljeno parkiranje - povremeno pauk nosi vozila (sto je veoma dobro, zato sto sada pesaci i skijasi mogu da se krecu normalno trotoarom a ne da se provlace izmedju vozila).

2+3 = (malim slovima)