PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dzoni  |   |  27.02.2020. 12:41

@Katanac Najlakse ti je da peške odes uzbrdo do sredine staze malo jezero, a u povratku istim tim putem nazad. Ako u povratku ima dovoljno snega po putu (samo pažljivo pošto je to ulica) možeš i na skijama, a uzbrdo skije na rame šta da ti kažem... :)

2+3 = (malim slovima)