PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  24.02.2020. 11:39

Xenon
O toj temi se vise puta diskutovalo na portalu. I ta mogucnost nikada nije bila u opticaju, a mislim da nece ni u skorijoj buducnosti. To je potvrdio i prosli i sadasnji direktor SS-a. Razlog je taj da tabac trosi 50l goriva na jedan sat,i to nije mali trosak za skijaliste. Pozdrav i nadajmo se snegu uskoro.

2+3 = (malim slovima)