PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nenad91  |   |  24.02.2020. 11:32

Xenon, mozes apelovati na skijalista Srbije da urade tako nesto. Epilog ce biti da ce se samo nasmejati i baciti pismo u kantu, mislim da se to ne radi nigde u svetu sem mooožda u Americi gde ce pruzaoci usluga uraditi sve da zadovolje zahteve musterija. Ali ne verujem ni da tamo tabač radi u toku dana.

2+3 = (malim slovima)