PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

mr ph  |   |  21.02.2020. 18:57

Ljudi,
Imam jedno pitanje.
Da li se negde na Kopu mogu iznajmiti sanke za decu?
Znam za varijantu da SS daje uz kartu za skijanje nocu, ali mi trebaju preko dana?
Hvala.

2+3 = (malim slovima)