PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Deda cvetko  |   |  17.02.2020. 13:48

Na izlazu na KGu crni se sneg, na snimcima se na nekim mestima sneg izgleda kao kacamak.
Molim potvrdu od ljudi koji su tamo kakvo je stanje na stazama danas?:(

2+3 = (malim slovima)