PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Tijana  |   |  15.02.2020. 16:19

Vala bas. Moji su stalno isli u Konake a posle Jat kad smo sestra i ja bile male (od mojih 6 mjeseci pa do 18 god) , em dobra lokacija em u Jatu vrh hrana. Sad su omatorili pa nece da nosaju skije ni metar pa idu u Nebesku stolicu.

Ali ja stvarno mislim da je za porodice Jat odlicna opcija , jeste malo oronulo ali se navikne covjek a i cisto je sto je najbitnije. Plus vazda ima djecurlije nikad nam dosadno nije bilo.

2+3 = (malim slovima)