infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Tijana |
|
15.02.2020. 16:19
Vala bas. Moji su stalno isli u Konake a posle Jat kad smo sestra i ja bile male (od mojih 6 mjeseci pa do 18 god) , em dobra lokacija em u Jatu vrh hrana. Sad su omatorili pa nece da nosaju skije ni metar pa idu u Nebesku stolicu. Ali ja stvarno mislim da je za porodice Jat odlicna opcija , jeste malo oronulo ali se navikne covjek a i cisto je sto je najbitnije. Plus vazda ima djecurlije nikad nam dosadno nije bilo.
2+3 = (malim slovima)