PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nada  |   |  15.02.2020. 08:25

Ovo je tačno što ste napisali, i verujem da je vama to bio veliki problem. Nekome bez male dece verovatno ne bi bio... Generalno, zimovanje sa tako malom decom nije baš neka opuštena varijanta.
Nije u redu da tako generalno ocrnite Kopaonik zbog toga, mi baš nikad ne poželimo da odemo u neke strane ski centra pored ovakve naše lepote...

2+3 = (malim slovima)