PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  12.02.2020. 23:38

VLASTEM-

Juče i prekjuče su postojale izražene nesuglasice modela u pogledu večerašnjih padavina.

Pojedini su davali padavine ali većina ne..
Najavio sam nekima od ovde aktuelnih forumaša u ličnoj prepisci da će biti snega večeras, ali nisam izlazio sa zvaničnom najavom jer nisam bio siguran kakav će biti intenzitet padavina, iako je bilo za predpostaviti da će biti u formi snežnih naleta ili pljuskova...
Prelepo je bilo večeras gledati kako veje na Kopu, naročito onima koji su imali privilegiju da to gledaju uživo...
Sledeća snežna epizoda u petak.
Veliki pozdrav.
:)

2+3 = (malim slovima)