infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
12.02.2020. 23:38
VLASTEM- Juče i prekjuče su postojale izražene nesuglasice modela u pogledu večerašnjih padavina.Pojedini su davali padavine ali većina ne..Najavio sam nekima od ovde aktuelnih forumaša u ličnoj prepisci da će biti snega večeras, ali nisam izlazio sa zvaničnom najavom jer nisam bio siguran kakav će biti intenzitet padavina, iako je bilo za predpostaviti da će biti u formi snežnih naleta ili pljuskova...Prelepo je bilo večeras gledati kako veje na Kopu, naročito onima koji su imali privilegiju da to gledaju uživo... Sledeća snežna epizoda u petak.Veliki pozdrav.:)
2+3 = (malim slovima)