PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sn  |   |  10.02.2020. 20:39

@JD
Tužno je u u šta se planina pretvara. Hoteli niču kao pečurke, što u centru, što u Vikend naselju, a sa druge strane, gde god se okreneš smeće, mogu da zamislim šta ostane kad se otopi sneg. Jelke sve obolele, ne možeš videti jednu zdravu jelku.A gde je tek bahatost pojedinih ugostitelja. Ako u 12h dođeš u kafić sa namerom da popiješ čaj - ne može, nisi došao da ručaš. Bila sam svedok u četvrtak kada je čovek sa detetom ušao u jedan kafic na setalistu u Dolini sportova da popije čaj, kada su ih vratili napolje jer nisu došli da ručaju, a jel te, vreme ručka je. Sramota.

2+3 = (malim slovima)