infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sn |
|
10.02.2020. 20:39
@JDTužno je u u šta se planina pretvara. Hoteli niču kao pečurke, što u centru, što u Vikend naselju, a sa druge strane, gde god se okreneš smeće, mogu da zamislim šta ostane kad se otopi sneg. Jelke sve obolele, ne možeš videti jednu zdravu jelku.A gde je tek bahatost pojedinih ugostitelja. Ako u 12h dođeš u kafić sa namerom da popiješ čaj - ne može, nisi došao da ručaš. Bila sam svedok u četvrtak kada je čovek sa detetom ušao u jedan kafic na setalistu u Dolini sportova da popije čaj, kada su ih vratili napolje jer nisu došli da ručaju, a jel te, vreme ručka je. Sramota.
2+3 = (malim slovima)