PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kb24mamba  |   |  08.02.2020. 18:42

Pošto sutra prvi put dolazim na Kopaonik, hteo sam da pitam koliko se plaća parking na ovom parking platou na koji gleda kamera sa JAT-a i generalno gde je najoblje tražiti parking, samo da nije ova lihvarska garaža? Inače bićemo smešteni u Konacima...

2+3 = (malim slovima)