PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  06.02.2020. 20:15

Zvezdarac,
Slažem se za Krčmar.
Bio sam na Kopaoniku kad su prvi put ratraci pripremali novu stazu Na Krčmaru i to baš objavio ovde da obradujem skijaše.
Ali nisam mogao da verujem da s obzirom na poziciju staze nisu uradili i vetroustave celim gornjim delom! Bez toga ništa neće značiti ni veštačko osvežavanje.
Da li je u pitanju nestručnost ili nešto drugo!?
Možda Stevs, kao uvek, ima neku informaciju.

2+3 = (malim slovima)