infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Praja |
|
06.02.2020. 20:15
Zvezdarac, Slažem se za Krčmar. Bio sam na Kopaoniku kad su prvi put ratraci pripremali novu stazu Na Krčmaru i to baš objavio ovde da obradujem skijaše. Ali nisam mogao da verujem da s obzirom na poziciju staze nisu uradili i vetroustave celim gornjim delom! Bez toga ništa neće značiti ni veštačko osvežavanje. Da li je u pitanju nestručnost ili nešto drugo!? Možda Stevs, kao uvek, ima neku informaciju.
2+3 = (malim slovima)