PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sn  |   |  05.02.2020. 12:54

Danas uzasno vreme. Toliko hladno, jak vetar, vecina zica ne radi, na stazama gomila leda. Iako radi svega par zica radi, na stazama nema guzve zbog groznih uslova. Ovo je definitivno dan da se ostane unutra. Nadam se da ce sutra i u petak biti bolje.

2+3 = (malim slovima)