infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nikola654321 |
|
04.02.2020. 10:09
@Majja, Sme da se parkira i besplatno je. Isto vazi i za stranu iz Brzeca, a to su Srebrnac, Jaram i Marine vode. U centru je to parking ispred Kragujevackog odmaralista. Kod Kragujevackog najcesce bude guzva, tj. ostavljaju se kola i preko noci, dok na svim ostalim ako dodjes pre 9, sigurno ces imati i da biras mesto.Mislim da se sada sve ostalo ili placa ili je rezervisano za goste itd. ili je nepropisno. Ako neko zna jos neko mesto, nek javi!
2+3 = (malim slovima)