infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nenad91 |
|
03.02.2020. 21:14
@Majja-Na Gobelji nikada nema gužve, predaleko je od centra, i zamisli moraju I skije da se skidaju da bi se prešla ulica. Sem ako nemaš iznajmljene skije, pa kao klasična Srbenda kažeš sebi "Ma nas me briga, svejedno nisu moje), ali to nam je skijaska kultura. Kao I skijanje u centru, Karaman greben npr… Stvarno me fasciniraju ti ljudi, skoro isto kao I oni koji se žale na neupeglane staze posle 12 hahahahahaha :D
2+3 = (malim slovima)