PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

CosinusB  |   |  03.02.2020. 13:45

Danas, na polaznoj stanici za Karaman strašna gužva, čekalo se oko 25-30 minuta.
Svima koji planiraju skijanje drugarski savet da sačekaju da prođe školski raspust.

2+3 = (malim slovima)