PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Misirac  |   |  02.02.2020. 21:39

Realno, uslovi nisu najbolji. Staze, skoro sve, na mestima progledale. Nisam danas isao na Gvozdac, Ledenice i Gobelju, samo Crna D, Krcmar i sa decom Pancic, Suncana i Krst.
Los sneg generalno. Moja cerka od 6 godina je mogla da spusti C.Duboku koliko je bila spora, a sneg tezak.
Fali jaci minus i jedno dvadesetak centimetara, a to dolazi sredinom nedelje.

2+3 = (malim slovima)