infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Misirac |
|
02.02.2020. 21:39
Realno, uslovi nisu najbolji. Staze, skoro sve, na mestima progledale. Nisam danas isao na Gvozdac, Ledenice i Gobelju, samo Crna D, Krcmar i sa decom Pancic, Suncana i Krst. Los sneg generalno. Moja cerka od 6 godina je mogla da spusti C.Duboku koliko je bila spora, a sneg tezak. Fali jaci minus i jedno dvadesetak centimetara, a to dolazi sredinom nedelje.
2+3 = (malim slovima)