PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Lanemi  |   |  02.02.2020. 17:05

Evo Boro da ti odgovorim, staze već od pola 10 kad sam izašao na stazu popustila, tj sneg je bio mokar i lepljiv ali je moglo da se skija. Gvozdac, Crna duboka i Krcmar pogledali na par mesta dobro, gornji deo novog Krcmara nema skoro uopšte snega. Danas vreme bilo oblačno, magla i kiša krenula u jednom trenutku u donjim delovima skijališta. Što se tiče gužvi na stazama nisu velike osim u centru. Koliko vidim sredinom nedelje novi sneg i zahlađenje tako da će da izdrze staze. Pozdrav

2+3 = (malim slovima)