PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Carapan  |   |  27.01.2020. 10:44

Ja sam juce ceo dan bio, dal je bilo dobrog skijanja je stvar licnog osecaja. Guzve nije bilo uglavnom, lagano se ulazilo na bilo koju zicu.
Krcmar je progledao na par mesta i to dobro, mada tu progleda svake godine kada je ovakvo vreme.
Duboka je ok, suncana leva strana ok, gvozdac, ledenice...
Ova nova sto je probijena ka Masincu je skoro cela bila losa.
Nocna je bila jos bolja, nigde nikoga a minus taman toliki da drzi lepo.
Mislim da sam trebao da platim ski pass mozda bi malo zalio pare.
Pazite se, juce je bilo dosta padova, naletali su ljudi jedni na druge i to sto nema guzve....

2+3 = (malim slovima)