PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

VMV  |   |  22.01.2020. 08:27

Nikakvih oznak, pregrada, ukrstenih stapova, nista nije davalo upozorenje da je staza zatvorena!!!!! Nisam blesav da se izlazem riziku bilo kakvom!!! Ako ih je neko uklonio iz samo njemu poznatih razloga, "svaka čast"!

2+3 = (malim slovima)