PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Borko  |   |  17.01.2020. 23:56

@freerider Da, sad mi je jasno. Dok je radio Vucak1 nije bilo staza 19a i 19b. Kada su otvorili te staze, Vucak1 je vec bio sklonjen, tako da nisam mogao da stvorim dobru sliku zasto su ga sklonili. Ovako kako kazes, ispalo bi da bi se ljudi sudarali. Jedino resenje je bilo da pomere Vucak 1 10-ak metara ulevo u odnosu na nove staze (kada se gleda sa vrha, u pravcu Karamana i Marinihvoda) i tada ne bi bilo problema. Ili da su stavili neku separaciju, tipa one narandzaste mreze. Sve u svemu nije mi jasno kome je u interesu da se skine taj lift.

@Stivs - Znali se uopste gde je zavrsio Vucak1?

2+3 = (malim slovima)