PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  17.01.2020. 22:35

@Borko: Lepo si ti to nacrtao, samo što je Vučak išao praktično do vrha žice Gvozdac (pošto je trasa Vučka u stvari bila skroz ravna, samo poslednji deo kod vrha MK je mali uspon - zato je i išla skoro do vrha).

Kada ideš na nove staze na Gvozdcu, siđeš sa žice na desno (na Ledenice i "stari" Gvozdac silaziš na levo) i onda bi "udario" u Vučak 1.

Da su Vučak 1 skratili da ne smeta za Gvozdac, onda ne bi imao smisla pošto je jedino taj gorni deo "uzbrdo", onaj prvi je potpuno ravan.

2+3 = (malim slovima)