PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  17.01.2020. 00:51

@Bili: neće ti auto odneti zbog lopatara sigurno :)

Sve zavisi šta znači regularno, do ove godine je bilo mnogo mesta koja su smatrana da su regularna a nisu. Sada svuda gde nije obeleženo parking mesto mogu da odnesu auto, na primer ranije se parkiralo uz put od Granda ka dole (leva strana) a tu je leti trotoar (zimi se ne vidi od snega) i odatle se sada nose vozila...

Takođe van puta u snegu je bilo dosta parking mesta koja su sada "zelena površina" i sa kojih se takođe nose vozila.

2+3 = (malim slovima)