infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
freerider |
|
17.01.2020. 00:51
@Bili: neće ti auto odneti zbog lopatara sigurno :)Sve zavisi šta znači regularno, do ove godine je bilo mnogo mesta koja su smatrana da su regularna a nisu. Sada svuda gde nije obeleženo parking mesto mogu da odnesu auto, na primer ranije se parkiralo uz put od Granda ka dole (leva strana) a tu je leti trotoar (zimi se ne vidi od snega) i odatle se sada nose vozila...Takođe van puta u snegu je bilo dosta parking mesta koja su sada "zelena površina" i sa kojih se takođe nose vozila.
2+3 = (malim slovima)