PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  14.01.2020. 21:09

Da li je u izgledu da će taj tanjir Karaman biti popravljen? Kad ne bude dovoljno snega na veznom putu do gvozca, neće biti moguće prebaciti se odatle praktično nigde!

2+3 = (malim slovima)