PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Daniel  |   |  12.01.2020. 20:02

&JovanM
Da je gužva, gužva je.
Cele nedelje parkiram uglavnom oko Konaka po 500-600 din dnevna, cak kad se uvece vratim bez problema pokazem kartu i skijam nocnu.
Danas bas okasnio, mrzelo me da cekam red za slibodno mesto pa zapucao u novu garazu,10:30-16:30 900dinara, mesta koliko hoces.

2+3 = (malim slovima)