PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Stjepan  |   |  11.01.2020. 15:21

Nadležni,zašto demontiraste Vučka 1 ,ljudima svih uzrasta duša u nosu dok izađu pešice tj.na skijama od Vučka 2 do izlaska sa Rtnjeve žice u pravcu povratka prema centru?

2+3 = (malim slovima)