PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ANA  |   |  10.01.2020. 08:56

Da li neko moze da mi kaze da li i dalje postoje lopatari na kopaoniku ili se kroz ovaj sistem to uredilo planiran da dodjem sa 3 drugarice za 3 dana pa me svaki put presretnu i oderu. Takodje da li je moguce parkirati ispred jata, svake godine tamo parkiramo i niko nas ne dira. I da li je put od brusa prohodan i da li su potrevni lanci?

2+3 = (malim slovima)