PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Gracija  |   |  09.01.2020. 15:08

Slažem se sa Robosrbom. Godinama skijamo poslednje nedelje februara ili prve nedelje marta. Savršeno je. Dani su duži i topliji, manje gužve, ski pas i smeštaj jeftiniji.... Deca propuste nedelju dana škole, ali skijaju na miru.
Pozdrav za sve skijaše...

2+3 = (malim slovima)