PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dzulov  |   |  07.01.2020. 08:27

Mir Boziji, Hristos se rodi!
Niko od ovih iskusnijih da mi odgovori...
Da li je moguca izgradnja staza na Maloj Gobelji?
Da li je moguce sa M.Karamana napraviti vezu sa Gobeljom i sa Suncane na Pancic direktno(u cilju smanjivanja čepova), tj.kapiram da je moguce nego da li je negde predvidjeno?
Da li je za ubrzavanje M.Karamana i S.Doline(u cilju prebacivanja nekih manje iskusnih skijasa i ski skola) potrebna kompletna nova instalacija?
I da li ce se srediti Bela Reka i neke staze oko nje izgradnjom gondole?

2+3 = (malim slovima)