PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  06.01.2020. 19:34

Pisao sam o Krcmaru juce cini mi se...kad bi mogao da okacim sliku,videli bi ste kako izgleda Krcmar(pricam o stanju u subotu)a ne verujem da je ovaj sneg i olujni vetar nesto promenio na bolje.Ko je na Kopaoniku,neka svrati u novi kafic Greben(ne reklamiram) ali gornja terasa gleda direktno na Krcmar...sve ce vam biti jasno.

2+3 = (malim slovima)