PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  06.01.2020. 11:47

Ој Ацо слична је ситуација са вегетацијом и на Брезовици, кажу да је растао некад Бор Кривуљ између 1800-2200 мнв па су га због сточарства и формирања пашњака спаљивали. Виде се спорадични изданци на врху Панчића, мислим да су велики нагиб и ерозија земљишта условили да има врло мало вегетације на врху. Вредело би екпериментисати са насипањем хумуса, квалитетне земље, садњом ниског и високог шибља на појединим деоницама, а онда пробати и садњу дрвећа. Ако успе много би помогло око припреме стаза и скијашког ужитка.

2+3 = (malim slovima)