PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dzulov  |   |  05.01.2020. 20:09

Koliko je palo snega gore danas?
Juce bilo lepo, malo vise guzve, ali i pored 70cm, vetar je oduvao sneg sa vrhova, fakticki i pored sve muke ga prosto nema. Ortak se polomio na stazi kod Kn.bara, zakacio kamenje i zemlju.
Ne znam da li bi guzvi u centru pomogla direktna veza izmedju Suncane i Pancica , kao i Malog Karamana ili Marinih voda i vrha malog tanjira na Gobelji? Gledam da bi i ski skole presle na Suncanu da zicara ne izvlaci 10 minuta.
Koliko bi bilo realno napraviti staze na Maloj Gobelji i ima li negde mesta za neku duzu stazu ?


2+3 = (malim slovima)