PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  05.01.2020. 19:57

Skijas je apsolutno upravu...cetinari ne uspevaju na visinama preko 1800mnv.. zato je suma sve redja pri vrhu...nista se gore nije menjalo...ali eto,vetar ne dozvoljava da staze koje krecu sa vrhova budu pune snega...ne pomaze ni vestacko

2+3 = (malim slovima)