PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Arisokton  |   |  03.01.2020. 21:55

Pozdrav ljudi, moze li mala pomoc od nekoga ko ima isksutva sa boravkom u vikend naselju. S obzirom na to da cu prvi put biti smesten na ovoj lokaciji (AS apartmani), zanima me kako bi bilo najefikasnije organizovati se po pitanju skijanja, u smislu koju vrstu prevoza je najbolje koristiti (sopstveni, skibus ili taxi) i dokle, gde iznajmljivati ski opremu i slicno. Hvala unapred.

2+3 = (malim slovima)