PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Igorog  |   |  31.12.2019. 07:26

Nemanja.beo

Primera radi, bio sam na otvaranju sezone na Jahorini, jeste da je radila jedna zica i jedan lift, ali na izlazu sa lifta je po ceo dan obavezno stajao redar i budno pratio silazak sa istog. Mozda to moze i na Kopu da se obezbedi, nema previse tanjira...a koliko se secam bilo je problema i sa tanjirom na Gobelji... to je najmanje sto bi trebalo da urade...

2+3 = (malim slovima)