infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Igorog |
|
31.12.2019. 07:26
Nemanja.beo Primera radi, bio sam na otvaranju sezone na Jahorini, jeste da je radila jedna zica i jedan lift, ali na izlazu sa lifta je po ceo dan obavezno stajao redar i budno pratio silazak sa istog. Mozda to moze i na Kopu da se obezbedi, nema previse tanjira...a koliko se secam bilo je problema i sa tanjirom na Gobelji... to je najmanje sto bi trebalo da urade...
2+3 = (malim slovima)