PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vladaa  |   |  30.12.2019. 21:33

Malopre sam stigao preko Brzeca i video ratrak na Gobeljama, pa ocekujem da ce ih pustiti koliko sutra.

Vetar je stao, nema razloga da ne osneze kriticne delove Krcmara i Gvozdaca. Deluje da za dan-dva mogu da srede i puste sve staze. Bilo bi korisno cuti da li Stevs ima neki info.

2+3 = (malim slovima)