PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zvezdarac  |   |  30.12.2019. 18:58

@planinar
Rade to ljudi. Neki se penju peške a neki žičarom pa peške na dole. Što se bezbednosti tiče, pa na stazi si. Čak i ako si uz samu ivicu, svašta je moguće. Ljudi voze 20-30km/h pa do 50-60km/h. Nije naivno. Najbitnije je da ne izetis naglo iz svoje putanje i da biraš manje opterećene staze. A rizik uvek postoji.

2+3 = (malim slovima)