infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
PetarT |
|
30.12.2019. 14:38
Citajuci sve ovo meni je najlogicniji sled dogadjaja da je dete palo na izlazu sa tanjira na desnu stranu i da ju je nazalost tanjir koji se vracao udario. U tom slucaju nema odgovornosti SS.Drugi manje verovatan sled je da dete nije uspelo da pusti tanjir na vreme pa je udarilo u izlazni stub. Ni tu nema odgovornosti SS.Treći slučaj je da dete proslo rampu i da rampa nije bila ispravna te zicara nije stala. U tom slucaju ima odgovornosti SS.Sto se tice dalje pomoci detetu e tu svi snose odgovornost u lancu. Od prve pomoci preko Trauma centra do svega dalje.
2+3 = (malim slovima)