PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

PetarT  |   |  30.12.2019. 14:38

Citajuci sve ovo meni je najlogicniji sled dogadjaja da je dete palo na izlazu sa tanjira na desnu stranu i da ju je nazalost tanjir koji se vracao udario. U tom slucaju nema odgovornosti SS.

Drugi manje verovatan sled je da dete nije uspelo da pusti tanjir na vreme pa je udarilo u izlazni stub. Ni tu nema odgovornosti SS.

Treći slučaj je da dete proslo rampu i da rampa nije bila ispravna te zicara nije stala. U tom slucaju ima odgovornosti SS.

Sto se tice dalje pomoci detetu e tu svi snose odgovornost u lancu. Od prve pomoci preko Trauma centra do svega dalje.

2+3 = (malim slovima)