PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

IgorBGD  |   |  30.12.2019. 12:36

Imam pitanje za poznavaoce puteva ka Kopaoniku, ceo život idem preko Brzeća, ali ove godine imam neke obaveze pre puta u Čačku, tako da ću dolaziti iz tog pravca, pa me zanima da li mi preporučujete put preko Jošaničke Banje ili put preko Raške i Rudnice ? Koji je prohodniji, bolji put ?

2+3 = (malim slovima)