PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  29.12.2019. 23:18

Sto se tice staza,pred novu godinu je uvek ovako...otvaraju malo po malo...do 2-3 januara sa ovoliko snega,bice pusteno verovatno sve,osim Ledenica i Gvozdca...snega stvarno ima puno,ali uglavnom ne tamo gde treba.Vrh pancica je skoro golisav...prvi deo crvene duboke je smrznuta trava(nize je super),verovatno je tako i na Krcmaru,zato i ne pustaju,duvao je bas jak vetar ...Suncana je pustena i dobra je,ali i tamo ima mesta gde visoka trava viri...samo ne znam sta je sa Krstom...on je bas u ocajnom stanju,Karamani su svi dobri...koliko se vidi iz Duboke kad se penje na Karaman ,kanal sto spaja Knezevske i Duboku ima snega dovoljno...kontam da nece dugo jos celati na Knezevske i kanal ,da puste i to.

2+3 = (malim slovima)