infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
PetarT |
|
27.12.2019. 19:09
To sto si naveo "A" da je parking do 500m sastavni deo skijalista ne znači da javno preduzeće Skijališta Srbije moraju da upravljaju njime. Na Kopaoniku jedini parking kojim upravljaju Skijališta Srbije je parking garaža. Sva ostala parking mesta uređuje opština Raška jer su na njenoj teritoriji ili su u zakupu privatnika. Misliš da Skijališta ne bi volela da upravljaju parkingom? Pa to je jedan od najunosnijih prihoda svake opštine pa i opštine Raška. Zato je to no no za bilo koga drugog osim za opštinu :)
2+3 = (malim slovima)