PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mix  |   |  26.12.2019. 17:48

Kliker majstore kad se proda 15.000 karata i vise i rade 4 staze o cemu ti pricas ..?Guzve , cekanja .. a ti razmazeni sto ides sam lako je tebi da ides kad hoces , kad budes imao decu u skoli moraces da planiras i platis unapred dva meseca . Ovi sto su bili u Austiji i skijali po blatu pre 20 godina neka tako i ostane .. Ovde se naradi kako treba u zadnjih 10 godina sve isto . i gore

2+3 = (malim slovima)