PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Manni  |   |  26.12.2019. 05:20

Hvala ti puno na prognozama, iako nisam verovao onoj prognozi o jugovini. Taj vikend sam bio na Kopaoniku, da covek ne poveruje, gledas kako nestaje sneg, blato van staza, svi u pancericama biramo travu da se ne zaglavimo u blatu.....sutra idem ponovo na Kopaonik sa porodicom na 9 dana i radujemo se pravoj zimskoj idili. Samo jos da dodam, Kopaonik je i blato pored staza isto kao i lepo uredjene staze, jednostavno on se voli!!!

2+3 = (malim slovima)