PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

gavrilo  |   |  25.12.2019. 15:46

Vidi se za koga lobirate.Kopaonik je uvek bio i dalje je bolji od Durmitora,,Bjelasice,Brezovice,Bjelašnice i Jahorine u svim segmentima.Osim Brezovice na njemu je uvek više prirodnog snega i uvek radi više staza nego na pomenutim skijalištima.Kopaoniku će uskoro konkurisati Kolašin-Bjelasica gde se trenutno ulažu veliki novci i biće jedino skijalište na trasi autoputa Beograd-Bar.smilies/wink.gif

Ne bih ulazio u rasprave o ovim stvarima o kojima se pise, ali moram da kazem, kao visegodisnji posetilac Bjelasice i Kopaonika(svake godine idem na obe), da je Bjelasica planina sa najvise padavina. Oni su tek ove godine nabavili topove za osnezavanje. Do sada je uvek bio samo prirodni sneg. Prosto to je oblast sa najvise padavina u Evropi.Lako proverljivo.

Pozdrav ljubiteljima skijanja, zelim vam dobar sneg. Ja sam gore od 12og.

2+3 = (malim slovima)